Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu Instagram çöktü mü ? Neden açılmıyor? Kullanıcılar karşılaştığı erişim sorunu nedeniyle detayları merak ediyor. Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da bazı kullanıcıların akış yenileme ve erişim sağlama problemi yaşadığı görülüyor. Peki, instagram çöktü mü, neden açılmıyor ve paylaşım yapılamıyor? Konuya İlişkin tüm detaylar

Instagram çöktü mü sorusu ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da sorun yaşanıyor. Instagram’da en sık karşılaşılan sorunlar arasında akış yenileyememe, server hatası ve durdurulma hatası yer alıyor. Bu hataların yanı sıra uygulamanın güncel olmaması nedeni ile de uygulama kullanımında hata yaşanabiliyor.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram’a hikaye ve gönderi eklemek isteyen bazı kullanıcılar hata ile karşılaştılar. Anlık milyonlarca kişiyi serverlarında barındıran sosyal medya devi, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Sorun ABD eyaletlerinde daha yoğun yaşanırken, Türkiye’de de bazı kullanıcılar paylaşımlarında sıkıntı yaşıyor.

AKIŞ SORUNU

Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda yeni gönderileri ulaşamıyor ya da “çalışmayı durdurdu hatası” ile karşılaşıyorsanız bu durumda da yapmanız gereken Instagram uygulaması için ön bellek temizleme işlemini gerçekleştirmektir. Bu işlem de işe yaramaz ise uygulamayı silip yeniden yükleyebilirsiniz.

Downdetector’e gelen raporlara göre sorun yaklaşık olarak saat 10’da başladı. Kullanıcıların yüzde 23’ü fotoğraf yükleme sorunu, geri kalan kısmın ise Instagram akış yenileme problemi yaşıyor.

Peki sizde durum nedir? Instagram’a erişim sağlayabiliyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir